MT200LW02 V.0

| πίνακας Μοντέλο | MT200LW02 V.0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.0 inch, 1600×900 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| MT200LW02 V.0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 442.8×249.075 mm |
| Περίγραμμα | 462.8×272×11 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 3 strings WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CHIMEI INNOLUX MT200LW02 V.0.
Τα CHIMEI INNOLUX MT200LW02 V.0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX MT200LW02 V.0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX MT200LW02 V.0 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX MT200LW02 V.0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CHIMEI INNOLUX MT200LW02 V.0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX MT200LW02 V.0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX MT200LW02 V.0 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX MT200LW02 V.0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "MT200LW02 V.0"
- CHIMEI INNOLUX MT200LW02 V.0
- Φύλλο δεδομένων MT200LW02 V.0
- Εικόνα MT200LW02 V.0
- Τιμή MT200LW02 V.0
- Διανομέας MT200LW02 V.0
